ЛІС ПАМ`ЯТІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Ще в квітні 2014 року в рамках всеукраїнської акції  «Зелені шати пам`яті» в ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» Хмельницького ОУЛМГ під керівництвом директора  Івана  Кирилюка в кожному лісництві  посадили лісові культури в держлісфонді та встановили пам`ятні знаки «Ліс пам`яті Небесної Сотні».  Так, у Віньковецькому лісництві   посаджено 6 га дуба звичайного; у Вишнівчицькому лісництві –   2,5 га   модрини європейської; у Сатанівському лісництві  –  2,8 га бука європейського; у Ярмолинецькому лісництві  2,4 га  – дуба звичайного.

Колективи лісництв дбають про чистоту та порядок навколо пам`ятних знаків. А  20 лютого тут  щороку запалюють вогонь лампадок  та кладуть  живі квіти. Ось і днями свою шану, біль та скорботу  прийшли висловити  до пам»ятних місць керівництво та лісівники підприємства, вчителі й учні  шкільних  лісництв, які діють на базі Ярмолинецького лісгоспу.

Пройдуть роки і посаджені молоді культури стануть могутніми лісами, які шумітимуть своїми густими кронами та нагадуватимуть нашим нащадкам про подвиг простих українців в 2014 році, увіковічнять їхню славу в історії та людській пам`яті.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

n6 n1 n2 n3 n4 n5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*