Ліцеїсти добре сприйняли урок летичівських лісівників

З ініціативи головного лісничого ДП «Летичівське лісове господарство» О.В.Штойка  організовано і  проведено з участю молодих спеціалістів-лісівників  низку   профорієнтаційних заходів, спрямованих на поглиблення еколого-лісівничої освіти серед молоді. Зокрема,   проведено урок з  школярами Летичівського ліцею №3.

    Юрій Кравчук, інженер лісових культур, Олександр Айзенко, інженер з охорони захисту лісу, Дмитро Гуцалюк, мисливствознавець – ще молоді лісівники,  проте – спеціалісти своєї справи. Їм легко було  спілкуватися з учнями. У доступній формі вони донесли зацікавленим старшокласникам інформацію про те, що ліс може вирости і сам, але такий ліс буде малопродуктивним, менш корисним з точки зору своїх функцій. Говорили й про те, що лісівники працюють для забезпечення суспільства деревиною, іншою лісовою продукцією. Окремо зупинилися на роботі Летичівського лісгоспу, комплексі робіт із вирощування лісу, охороні та захисті, збереженні  лісових масивів.

     Висловлене словами було підтверджено доброю справою, бо згодом на території ліцею закипіла робота з благоустрою. Лісівники дружно, разом із учнями висаджували  туї, самшит, ялівець.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

IMG_4006 IMG_3995 IMG_3998 IMG_4003

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*