Майбутнє лісу в твоїх руках

Кожного року з приходом весни  проводиться всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Вона стартувала 21 березня, коли у всьому світі відзначають Міжнародний день лісу, який цього року проходить під гаслом «Ліси та енергія».Головною метою акції є виховання в підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи,  зацікавленості в збереженні лісових насаджень для майбутнього.

Працівники ДП «Старокостянтинівське ЛГ» з нагоди початку акції провели виховні заняття з учнями  5 –7-х класів старокостянтинівських загальноосвітніх щкіл  №№ 1, 4, 8, 9. Розповіли школярам про  лісове господарство України, його роль у вирішенні проблем відновлення, примноження лісів. Учні брали активну участь, задавали питання і давали цікаві та змістовні відповіді на  них. На згадку школярам  подарували інформаційні буклети.

А тим часом, завдячуючи весняній погоді, лісокультурна кампанія в держлісгоспі зараз у самому розпалі:  вже за короткий період висаджено 70 га лісових культур  із запланованих 115 га. Як і кожного року, учнівська молодь, представники громадськості і тепер мають можливість взяти безпосередню участь у створенні лісових насаджень,  долучитися до нелегкої праці лісівників.

Прес-служба Старокостянтинівського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*