Міжнародна конференція з охорони праці

       У Києві, Боярці, Макаров, Іванкові пройшла перша Міжнародна конференція «Безпека та гігієна праці в лісовому господарстві: проблеми та перспективи впровадження управління ризиками на підприємстві». Організатором конференції був журнал «Охорона праці», а координатором  та ведучим – головний редактор журналу Дмитро Матвійчук. Із доповідями та  вітальними словами виступали учасники  конференції. Участь у роботі конференції взяли представники Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства..

       У програмі конференції переможцям конкурсу «Краще підприємство галузі в сфері безпеки та гігієни праці»  вручили призи і відзначили найкращих працівників служб охорони  праці підприємств.

      Всі учасники   були розділені на три групи для проведення майстер-класу, практичних занять у Макарівському лісгоспі:  лісосічні роботи, нижній склад, цех переробки і виробничі майданчики – ідентифікація ризиків  небезпеки. Відбувся захист практичних робіт – карт ризиків небезпеки та видача сертифікатів учасників конференції.

    Незабутньою стала  прогулянка на теплоході  по Дніпрі. Всі учасники конференції мали можливість спілкуватися між собою,  задавати  практичні проблемні питання міжнародним експертам.

     Також всі бажаючі мали можливість  взяти участь в екскурсії до Чорнобиля та подивитись роботу лісозаготівельної техніки ДП «Іванківський лісгосп».

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

IMG_9749 20190514_150656 20190515_163005 20190514_153000 20190515_120205

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*