Міжнародний день біорізноманіття

Міжнародний день біорізноманіття відзначається 22 травня. Тема цьогорічного – “Біорізноманіття та сталий туризм”. Вона обрана в зв’язку із проголошенням Генеральною Асамблеєю ООН 2017 року Міжнародним роком сталого туризму.

Саме тому, 22 травня фахівець з екологічної освіти НПП «Мале Полісся» Н.В.Кратасюк  спільно із вчителем географії Ізяславського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. О.П. Онищука, гімназія”  Т.В.Ящук  провели інформаційно-пізнавальні заняття для учнів 8 та 10 класів. Вони організовані з метою звернення уваги учнівської молоді на актуальні питання збереження і невиснажливого використання біорізноманіття у контексті розвитку туризму та зменшення негативного впливу туризму на біорізноманіття і довкілля (екотуризм, агротуризм, оздоровчий туризм тощо). Через це підтримка біорізноманіття є обов’язковою умовою в організації туристичної діяльності..

Національний природний парк «Мале Полісся» закликає громадськість  повсякчас дбати про збереження біорізноманіття.

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

2 1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>