НАВОДЯТЬ ЛАД У ЗЕЛЕНИХ ЗОНАХ

У рамках  щорічної акції «За чисте довкілля» державне підприємство «Славутське лісове господарство»  активно взялося за прибирання від сміття лісових масивів.

До наведення чистоти охоче беруться громадськість, представники влади, школярі. Так, у володіннях Стриганського лісництва  трудилися працівники райдержадміністрації та райради в кількості 35 чоловік. Вони прибирали  зону відпочинку «Сосновий бір» навколо гідрологічного заказника «Голубе озеро». Працівники районного сектору культури трудилися в  Ташківському лісництві. Школярі Нетішинського краєзнавчого центру та учні профтехліцею прибрали від сміття 5 га лісу. Ліквідовано понад 50 несанкціонованих сміттєзвалища. Учні шкільного лісництва Славутської ЗОШ №4   прибрали 15 га лісового масиву Крупецького лісництва, впорядкували територію навколо джерела «Князів Сангушків».

Приємно відзначити, що до наведення чистоти у зелених зонах району долучаютьсяучні інших шкіл, молодіжні та громадські організації, представники підприємств та установ.

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп».

0605 01 03

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*