НАВЧАННЯ ПРОЙШЛИ ЗЛАГОДЖЕНО, З КОРИСТЮ

    На базі ДП «Ізяславське лісове господарство» Хмельницького ОУЛМГ  проведено розширену нараду з питань запобігання виникнення пожеж в екосистемах, у  рамках якої  відбулося практичне заняття: «Організація виконання протипожежних заходів у лісових масивах». На території Михельського лісництва  відбулися спільні з рятувальниками тактико-спеціальні заняття з  ліквідації умовної надзвичайної ситуації, спричиненої лісовою пожежею.

За задумом, на землях запасу Лютарської сільської ради, поблизу лісництва, виникло загоряння сухої трави та самосіву. Через поривчастий вітер пожежа швидко набирала великих масштабів та наближалася до лісового масиву. Повідомлення про лісову пожежу надійшло від чергового Михельського лісництва, який виявив вогонь зі  спостережної вежі.

Після прибуття до місця події  керівник гасіння пожежі провів оцінку обстановки та розвідку пожежі.  Були встановлені координати, параметри пожежі, напрямок її розповсюдження.  Працівники лісового господарства приступили до гасіння пожежі, застосовуючи ранцеві обприскувачі та  з допомогою трактора з плугом обваловували місце пожежі й гасили полум»я з допомогою двох пожежних автомобілів підприємства.

Швидко ліквідувати умовну пожежу власними силами та засобами не вдалося. Через вітер вона  розповсюджувалася. До місця пожежі прибули додаткові сили та засоби лісового господарства, а саме  трактор Т -150 з цистерною ємністю 10 тонн  і автомобіль Газ -53 з цистерною 4,8 тонни та  підрозділ Державної пожежно-рятувальної частини м. Ізяслава з двома  пожежно-рятувальними автомобілями.

Ці заходи  дозволили уникнути розповсюдження полум’я на ще більшу площу та остаточно ліквідувати умовну пожежу. Загалом до навчань було залучено 45 осіб та 10 одиниць техніки.

Після практичних занять  відбулося засідання  учасників розширеної наради  з питань запобігання виникнення пожеж в екосистемах, в якій взяли участь керівники Хмельницької  облдержадміністрації, перші заступники та заступники голів райдержадміністрацій усіх районів області, заступники міських голів, керівництво Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, директори  лісгоспів області та представники інших лісокористувачів Хмельницької області, загалом майже 150 чоловік.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

4 3 2 1 5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*