Нагороджений посмертно… Слава Герою України!

     Згідно з наказом Державного агентства лісових ресурсів України «Про нагородження працівників галузі», за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства України» (посмертно) РЕМБАЧ Ігор Васильович – тракторист Зіньківського лісництва ДП «Ярмолинецьке лісове господарство».

     З 2014 року Ігор Рембач працював в Ярмолинецькому лісгоспі. У 2015 був мобілізований в АТО. Більше року захищав нашу країну під Маріуполем, потім продовжив роботу на лісогосподарському підприємстві.

З перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації на українську землю Ігор Рембач вступив до лав ЗСУ. Воював на Харківщині в розвідувальній роті третьої окремої танкової бригади. 19 березня життя чоловіка обірвала ворожа куля. Без батька залишились троє дітей.

«Завжди дружній та привітний, працьовитий та людяний, неодноразово нагороджений подяками та грамотами підприємства та Хмельницького ОУЛМГ», – так відгукуються про полеглого колеги.

Вічна пам’ять Герою.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*