НАГОРОДЖЕНІ ЗА СУМЛІННУ ПРАЦЮ

Відповідно до наказу Голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрія Болоховця  за особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності лісогосподарського виробництва, охорону та відтворення лісових і мисливських багатств України та з нагоди Дня працівника лісу

НАГОРОДЖУЮТЬСЯ

НАГРУДНИМ ЗНАКОМ

«За бездоганну службу в державній лісовій охороні»:

Жилюк Анатолій Миколайович – лісничий Ярмолинецького лісництва державного підприємства «Ярмолинецьке лісове господарство»

Куцкий Олег Васильович – головний лісничий державного підприємства «Ярмолинецьке лісове господарство»

Кучер Павло Дмитрович – лісничий Вишнівчицького лісництва  державного підприємства «Ярмолинецьке лісове господарство»

НАГРУДНИМ ЗНАКОМ

«Відмінник лісового господарства України»:

Іванов Віталій Вікторович – головний інженер  державного підприємства «Ярмолинецьке лісове господарство»

Бас Михайло Володимирович – заступник директора з маркетингу та реалізації державного підприємства «Ярмолинецьке лісове господарство»

ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ

Голови Державного агентства лісових ресурсів України

Іванова Валентина Вікторівна – головний економіст державного підприємства «Ярмолинецьке лісове господарство»

Ковальчук Віктор Олексійович  – тракторист Сковородецького лісництва  державного підприємства «Старокостянтинівське  лісове господарство»

Музичко Микола Адамович – головний механік державного підприємства «Кам’янець-Подільське лісове господарство»

Одійчук Сергій Івановичначальник відділу лісового господарства державного підприємства «Летичівське лісове господарство»

Рожков Віталій Володимирович – інженер з охорони та захисту   лісу 1 категорії державного підприємства «Ізяславське лісове господарство»

Топоровський Сергій Борисович – помічник лісничого Браїлівського лісництва державного підприємства «Новоушицьке лісове господарство»

Шкатько Олена Миколаївна – провідний інженер з охорони праці державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство»       

ОГОЛОШЕНО ПОДЯКУ

 Голови Державного агентства лісових ресурсів України

Атаманчуку  Володимиру  Івановичу  – трактористу на лісозаготівельних роботах Ярмолинецького лісництва державного підприємства «Ярмолинецьке лісове господарство»

Базюку Івану Івановичу – вальнику лісу 6 розряду Грицівського лісництва державного підприємства «Старокостянтинівське  лісове господарство»

Гончаруку Володимиру Івановичу – ліснику Плужнянського лісництва державного підприємства «Ізяславське лісове господарство»

Гордій Владиславі Степанівні – провідному  інспектору з кадрів державного підприємства «Шепетівське лісове господарство»

Гринчевському Віталію Болеславовичу – трактористу 6 розряду на лісозаготівельних роботах Дунаєвецького лісництва державного підприємства «Кам’янець-Подільське лісове господарство»

Дудчаку Олександру Володимировичу – трактористу на лісозаготівельних  роботах  Струзького лісництва державного підприємства «Новоушицьке лісове господарство»

Лисюку Володимиру Петровичу – ліснику Старокостянтинівського лісництва державного підприємства «Проскурівське лісове господарство»

Наконечному Олександру Олексійовичу – слюсарю-електрику з ремонту електроустаткування державного підприємства «Шепетівське лісове господарство»

Немец Володимиру Миколайовичу – лісничому Хоровицького лісництва державного підприємства «Славутське лісове господарство»

Ткачуку Ігорю Миколайовичу  – кранівнику консольно-козлового крана Деражнянського лісокомплексу державного підприємства «Летичівське лісове господарство»

 Павлишаку Михайлу Васильовичу –  лісорубу 6 розряду Пархомівського лісництва державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство»

Ніколайчуку Валерію Сергійовичу –завідувачу сектору кадрів та юридичного забезпечення державного підприємства «Летичівське лісове господарство»

Відповідно до розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергія ГАМАЛІЯ за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства та з нагоди Дня працівника лісу

НАГОРОДЖЕНО

 ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ та подарунком:

БОДЯЧЕВСЬКОГО Олега Анатолійовича старшого майстра лісу Самчиківського лісництва державного підприємства “Старокостянтинівське лісове господарство”
     
БУРКАЦЬКОГО Віталія Миколайовича лісника Білогірського лісництва державного підприємства “Ізяславське лісове господарство”
     
     
     
   
     
КОВАЛЯ Сергія Васильовича водія автотранспортного засобу по вивезенню лісу державного підприємства “Шепетівське лісове господарство”
     
   
     
   
     
РЄЗНІКОВА Андрія Сергійовича начальника відділу лісового господарства державного підприємства “Ярмолинецьке лісове господарство”
     
САВІЦЬКОГО Андрія Андрійовича лісника Козачанського лісництва державного підприємства “Летичівське лісове господарство”
     
САМСОНОВА Андрія Вікторовича головного спеціаліста відділу використання лісосировинних ресурсів обласного управління лісового та мисливського господарства
     
СІНЬКОВА Олександра Вікторовича тракториста на лісозаготівельних роботах Струзького лісництва державного підприємства “Новоушицьке лісове господарство”
     
ТКАЧУКА Анатолія Валерійовича старшого майстра лісу Михайлівського лісництва державного підприємства “Хмельницьке лісомисливське господарство”
     
ЧАПЛІНСЬКУ Аллу Аркадіївну маркувальницю Дунаєвецького лісокомплексу державного підприємства “Кам’янець-Подільське лісове господарство”
     

ОГОЛОШЕНО ПОДЯКУ:

БАДЮКУ Сергію Володимировичу майстру Летичівської дільниці переробки деревини державного підприємства “Летичівське лісове господарство”
     
БЛАГОДИРУ Олександру Вікторовичу водію автотранспортного гаража державного підприємства “Старокостянтинівське лісове господарство”
     
ВОЙНІ Юрію Миколайовичу єгерю Полонського лісництва державного підприємства “Шепетівське лісове господарство”
     
ГАВРИЛЮК Людмилі Анатоліївні головному спеціалісту відділу лісового та мисливського господарства обласного управління лісового та мисливського господарства
     
ГНІЗДОВСЬКОМУ Руслану Петровичу заступнику директора з фінансово-економічних питань державного підприємства “Славутське лісове господарство”
     
ІЛЬНИЦЬКОМУ Ігорю Михайловичу ліснику Панівецького лісництва державного підприємства “Кам’янець-Подільське лісове господарство”
     
     
     
КОВАЛЮКУ Юрію Олексійовичу ліснику Пархомівського лісництва державного підприємства “Хмельницьке лісомисливське  господарство”
     
ПОГОМІЮ Василю Васильовичу ліснику Новоушицького лісництва державного підприємства “Новоушицьке лісове господарство”
     
САДОВОМУ Сергію Володимировичу лісничому Городоцького лісництва державного підприємства “Ярмолинецьке лісове господарство”
     
     
     
     
     
ХОМІЦЬКОМУ Віктору Валентиновичу ліснику Клиновецького лісництва державного підприємства “Ізяславське лісове господарство”
     
ЦИБУЛІ Марині Миколаївні провідному науковому співробітнику Національного природного парку “Мале Полісся”
   

Відповідно до розпорядження голови обласної ради               Віолети ЛАБАЗЮК за багаторічну сумлінну працю в системі лісового господарства, досягнення вагомих показників у трудовій діяльності, значний особистий внесок у справу забезпечення надійного захисту земельних угідь, поліпшення екологічного стану довкілля, нарощення випуску продукції лісового господарства та з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу нагороджуються

ГРАМОТОЮ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ з врученням подарунка:

МОЙСЕЄВ Микола Вікторович майстер лісу Маківського лісництва державного підприємства «Кам’янець-Подільське лісове господарство»  
ОМЕЛЬЧИШИН Олександр Олексійович головний економіст державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство»  
ПІДЛІСНИЙ Володимир Володимирович лісник Новоушицького декоративно-квіткового розсадника державного підприємства «Новоушицький лісгосп»  
ПИЛИПЧУК Ірина Анатоліївна бухгалтер державного підприємства «Ізяславське лісове господарство»  
ЦИБАНЮК Ілля Миколайович лісничий Романівського лісництва державного підприємства «Шепетівське лісове господарство»  
СЛОБОДЯН Антоніна Іванівна   заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства  

ОГОЛОСИТИ ПОДЯКУ з врученням подарунка:

ГОРБАНЧУКУ Вадиму Володимировичу трактористу Козачанського лісництва державного підприємства «Летичівське лісове господарство»  
ХОПТЯР Наталії Петрівні інженеру з підготовки кадрів державного підприємства «Ярмолинецьке лісове господарство»  
ГЕРАСИМЧУК Тетяні Василівні провідному бухгалтеру державного підприємства «Старокостянтинівське лісове господарство»  
КОВАЛЬЧУК Тамарі Леонтіївні бухгалтеру державного підприємства «Славутське лісове господарство»  

 За багаторічну плідну працю в профспілці, високий  професіоналізм,  значний особистий внесок у захист соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки

 ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ

Федерації Профспілок України

НАГОРОДЖУЄТЬСЯ

 Войтина Людмила Володимирівна – голова первиної профспілкової організації державного підприємства «Летичівське лісове господарство»

ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ

 Федерації профспілок Хмельницької області

 НАГОРОДЖУЮТЬСЯ:

Хрустінська Майя Миколаївна – заступник голови ППО- головний економіст державного підприємства «Новоушицьке лісове господарство

Білецька Наталія Юріївна – голова цехового комітету працівників апарату управління, начальник дільниці по вирощуванню посадкового матеріалу державного підприємства «Славутське лісове господарство»

Іщук Наталія Анатоліївна – заступник голови первиної профспілкової організації – старший інспектор з кадрів державного підприємства «Старокостянтинівське лісове господарство»

Нижник Ірина Філімонівна – скарбник первиної профспілкової організації, головний економіст державного підприємства «Кам’янець-Подільське лісове господарство»

За тривалу, активну роботу в галузі , активну участь у профспілковому житті

ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ

 Центрального Комітету  Профспілки працівників лісового господарства України

 НАГОРОДЖУЮТЬСЯ:

Ковбель Олександр Михайлович – лісничий Лютарського лісництва державного підприємства «Ізяславське лісове господарство»

Комендовська Ольга Василівна – голова первинної профспілкової організації НПП « Мале Полісся»

Попель Юлія Олександрівна – бухгалтер Сатанівського лісництва державного підприємства «Ярмолинецьке лісове господарство»

Яворський Ярослав  Миколайович – помічник лісничого Романівського лісництва  державного підприємства «Шепетівське лісове господарство»

ГРАМОТОЮ

обласного комітету профспілки працівників лісового господарства області

НАГОРОДЖУЮТЬСЯ:

Мага Любов Феодосіївна – старший інспектор Хмельницького обласного правління лісового та мисливського господарства

Драпата Ані Арутюнівна –головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу Хмельницького обласного правління лісового та мисливського господарства

 

За вагомий внесок у розвиток лісового господарства,

високий професіоналізм, активну громадську діяльність

 ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ

 облорганізації Товариства лісівників України

 НАГОРОДЖУЮТЬСЯ:

Пешко Петро Степанович – начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства

Красова Людмила Петрівна – головний спеціаліст з питань управління персоналу

Бабій Костянтин Сергійович – спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства

 

За вагомий особистий внесок в організацію та проведення природоохоронних заходів з відтворення тваринного світу

 ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ облорганізації УТМР

НАГОРОДЖУЮТЬСЯ:

 

Красов Віталій Миколайович – заступник начальника відділу лісового та мисливського господарства Хмельницького ОУЛМГ

Циглюк Іван Петрович –лісник Красилівського лісництва державного підприємства «Старокостянтинівське лісове господарство»

Ярема Костянтин Сергійович – мисливствознавець 1 категорії державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*