Нарада в Хмельницькому ОУЛМГ

У Хмельницькому ОУЛМГ відбулася нарада з директорами та головними бухгалтерами підвідомчих підприємств.

Розглянуто стан бухгалтерського обліку на підприємствах лісового господарства. З інформацією виступив заступник начальника управління О.П. Семенець. Відзначено, що в основному облік ведеться відповідно до нормативних документів. Однак у процесі роботи допускаються окремі неточності та упущення. Тому вимагає більш уважного ставлення процес ведення документації на підприємствах, що стосується бухгалтерського обліку.

За підсумками наради вирішено проаналізувати ці питання ще раз  на підприємствах, з урахуванням проблем переглянути посадові обов’язки відповідальних осіб, підвищити виконавську дисципліну. Запропоновано провести семінар і подальше постійне навчання з головними бухгалтерами підприємств.

У нараді активну участь взяли перший заступник начальника управління П.С. Золотий, головний бухгалтер ОУЛМГ Л.В. Роля, директор ДП «Шепетівське ЛГ» В.М. Сасюк, директор ДП «Кам’янець-Подільське ЛГ» В.Л. Пустильний, директор ДП «Ярмолинецьке ЛГ» І.І. Кирилюк, головний бухгалтер ДП “Ярмолинецьке ЛГ” Г.Ф. Лозінська.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG_0061 (4) IMG_0063

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*