На Славутчині організовано відзначили Міжнародний день лісів

Міжнародний день лісів святкують 21березня – у день весняного рівнодення, коли приходить астрономічна весна, яку люди сприймають як символ нового життя та нових починань.  На Славутчині цей день символічно співпав з початком акції «Майбутнє лісу в твоїх руках».  Лісівники ДП «Славутський лісгосп»  щовесни з великим бажанням працюють самі і залучають до участі в акції широкі кола громадськості міста та району.

Цього дня до посадки лісу було залучено понад 100 школярів міста Славути та Славутського району, які створили лісові культури на площі 1,7 га. Наші лісничі Веремій Олександр, Ткачук Андрій, Нерода Тарас, Смичок Сергій провели  уроки знань  із учнями шкільних лісництв на природі.

У Акції також взяли участь учні центру туризму і краєзнавства учнівської молоді міста Нетішина, шкільне лісництво ЗОШ №3, шкільне лісництво ЗОШ №4, учні  Крупецького НВК. Вони садили ліс, розвішували шпаківні та дуплянки.

Працівники апарату управління лісгоспу також відзначили Міжнародний день лісів, посадивши ліс у Комарівському лісництві.

Ось так, словом і ділом, ми зробили добру справу для малої Батьківщини.

Прес-служба Славутського  лісгоспу.

06 01 02 03 04 05

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*