На технічній нараді проаналізували роботу за три квартали

У Ізяславському лісгоспі відбулася технічна нарада з участю головних спеціалістів, керівників структурних підрозділів та інженерно-технічного складу підприємства.

Тимчасово виконуючий обов’язки директора ДП «Ізяславський лісгосп» Сергій Кутасєвіч проаналізував результати роботи підприємства за 9 місяців.
З планами на четвертий квартал 2020 року ознайомивучасників наради виконуючий обов’язки головного лісничого Віталій Зайчук. Він зупинився на виконанні плану заготівлі деревини, проведенні робіт по відводах рубок головного користування на 2021 рік; налісовідновлюваних роботах восени 2020 року, заготівлі насіння.
Головний інженер лісгоспу Олександр Дідушок зробив аналіз виконання сортаментної структури рубок головного користування за 9 місяців окремо по кожному лісництву та виконання сортаментного плану рубок головного користування на четвертий квартал.
На нараді також йшлося про посилення контролю за дотриманням працівниками вимог з охорони праці, виробничої й трудової дисципліни; про запобігання і протидію корупції; про забезпечення належного стану виконавської дисципліни, в тому числі своєчасне надання звітів, інформацій і про дотримання вимог законодавства під час виконання посадових обов’язків.
Підсумовуючи нараду, керівник підприємства подякував усім структурним підрозділам за роботу, загострив увагу на головних завданнях, які необхідно вирішувати у четвертому кварталі.

Пресслужба ДП «Ізяславський лісгосп».

55

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*