На техраді розглянули важливі питання

   У Ярмолинецькому лісгоспі під керівництвом директора І.І. Кирилюка проведено технічну раду.

   Головні спеціалісти та керівники підрозділів доповіли по своїх напрямках роботи, Потім присутні переглянули відеопрезентацію діяльності Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

  Також на нараді розглянули  фінансово-господарську діяльності підприємства. Було загострено увагу керівників підрозділів на стратегічно важливих напрямках роботи, на необхідності чіткого виконання договірних зобов`язань і пошуку додаткових ринків збуту тріски паливної та продукції побічного користування. Йшлося й про  підготовку автотранспортних засобів всіх підрозділів до планового щорічного технічного огляду.

   Зараз активно проходять роботи в плодових садах і ягідниках Зіньківського та Вишнівчицького лісництв: оприскування плодових дерев від шкідників, сушка суниці лісової, гриба білого, ведеться збір полуниці. На часі – реалізація фірмових чаїв. У Сатанівському лісництві облаштовано пасіку, у вулики заселено 25 бджолосімей. У всіх лісництвах збирають лікарську сировину. Продукція побічного користування буде представлена на поличках фірмового магазину лісгоспу, який найближчим часом буде відкрито в Ярмолинцях.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

20190604_110824 20190604_110843 Print

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*