НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ОБГОВОРИЛИ ЗМІНИ ДО САНІТАРНИХ ПРАВИЛ У ЛІСАХ УКРАЇНИ

У Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства під головування першого заступника начальника управління Володимира Хоптинця відбулася семінар-нарада з розгляду змін до «Санітарних правил в лісах України», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1995 р. № 555 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 р. № 756).

Участь у  нараді взяли головні лісничі лісгоспів, директори лісокомунальних підприємств області, представники національних природних парків «Подільські Товтри», «Мале Полісся». З повідомленнями виступили директор спеціалізованого лісозахисного підприємства «Вінницялісозахист» В.В.Чудак, перший заступник начальника Хмельницького ОУЛМГ В.М.Хоптинець, начальник відділу лісового та мисливського господарства В.В.Самсонов.

Відбулася предметна, зацікавлена розмова, під час якої детально розглянуто зміни до «Санітарних правил в лісах України». Особливо акцент було зроблено на  нових принципах призначення санітарних рубок. Зазначалося, що суцільні санітарні рубки для прозорості і упередження необгрунтованих звинувачень у зловживаннях мають проходити з участю представників органів місцевого самоврядування, громадськості.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

img_1160 img_1153

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*