НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ОРГАНІЗОВАНО ПРОЙШЛА ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «1 МІЛЬЙОН ДЕРЕВ ЗА 24 ГОДИНИ»

З ініціативи  Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства лісових ресурсів і благодійної організації «Озеленення України»  17 жовтня 2020 року  відбулася Всеукраїнська акція з осіннього висаджування мільйона дерев за 24 години.

На Хмельниччині, хоч і дощ заважав, вона пройшла організовано, з дотриманням обмежень, викликаних необхідністю недопущення поширення коронавірусу COVID-19. Разом з лісівниками трудилися представники місцевих громад, влади, учнівська молодь. У ДП «Славутський лісгосп» посадили 2,9 га дерев у Голицькому лісництві та 3 га в Партизанському лісництві. У ДП «Ізяславський лісгосп» акцію провели в Михельському лісництві на площі 2,1 га. У ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство» дерева садили в Прибузькому лісництві на площі 1,5 га. Всього в цих підприємствах, які були визначені базовими, 17 жовтня посадили 33,6 тисячі дерев, відтворивши ліс на площі 9,5 га.

Долучилися до акції й Кам”янець-Подільський, Шепетівський, Ярмолинецький, Старокостянтинівський, Летичівський, Новоушицький лісгоспи, які теж посадили чимало дерев з участю громадськості.

Лісогосподарські підприємства краю переважно садили дуб звичайний, модрину європейську, ялину європейську. Також висаджували модрину гібридну, ялицю білу, горіх чорний, дугласію, метасеквою.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

15 17 12 13 14

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*