Незабаром – відкриття сезону полювання на пернату дичину. Покваптеся одержати контрольну картку!

На території мисливських угідь Хмельницької області 3 серпня 2019 року  відбудеться довгоочікуване свято відкриття сезону полювання на пернату дичину.

Щорічно в області на полювання виходять близько 12 тисяч мисливців. Напередодні хочеться нагадати, що для проведення полювання необхідно мати наступні документи: посвідчення мисливця; контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання на сезон 2019-2020 років з відміткою про сплату державного мита; дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільна картка); відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю; паспорт на собак мисливських порід,  ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час полювання.

Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Відповідно до наданих повноважень Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства проводить видачу контрольних карток обліку добутої дичини і порушень правил полювання на поточний  мисливський сезон за адресою: м.Хмельницький, провулок Перший Мирний, 18. Для зручності мисливців у приміщенні встановлено термінал, з допомогою якого можна здійснити оплату  за адмінпослугу та державне мито при наявності ідентифікаційного коду. Вартість з послугами банку – 28 гривень.

На цей час лише  2260 мисливців отримали відповідний документ на право полювання. Технічні можливості видачі карток обмежені, тому Хмельницьке ОУЛМГ просить мисливців, бажаючих здійснювати полювання, завчасно отримати контрольну картку.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*