Не всі дбають про збереження зон відпочинку, створених лісівниками

Лісівники Шепетівщини постійно турбуються про комфорт відпочивальників. На території лісових масивів функціонують дві великі зони відпочинку – «Дубки» і «Лісовий кордон», які розташовані поблизу автомобільних шляхів і недалеко від міста. Також є чотири менших – «Околиця», «Партизан» і Мальованська та Понінківська зони відпочинку  поблизу контор лісництв підприємства. Для комфорту відвідувачів тут   встановлено дитячі майданчики, гойдалки, гірки, футбольні майданчики, альтанки, столи, облаштовано місця для вогнищ, сміття та інше. Крім того, для забезпечення потреби населення виділено місця відпочинку і в лісі, в найбільш відвідуваних його куточках.

Багато власних сил витрачають лісівники для створення та облаштування альтанок,  грибків, а ще більше – для підтримання чистоти й порядку.

Тому нам дуже шкода дивитись на акти вандалізму. Зокрема такий випадок нещодавно стався в лісовому масиві поблизу міста (мікрорайон Шанхай), де торік лісівники облаштували футбольне поле і встановили альтанки. Ще тиждень тому спільно з учнями шкільного лісництва лісівники тут прибирали  насадження від засмічення, зокрема і альтанки, а сьогодні одна з них знищена.

Колектив ДП «Шепетівський лісгосп» закликає громадян цінувати працю інших та бережливо ставитись до влаштованих місць відпочинку.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

Головне1 свято свято2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*