Не допустити пожеж! На Хмельниччині розпочала роботу міжвідомча група у складі надзвичайників і лісівників

Збільшення кількості пожеж у природних екосистемах вимагає від рятувальників та лісівників тісної співпраці. Тож на Хмельниччині розпочала роботу міжвідомча група в складі представників ДСНС України та Держлісагентства щодо підвищення ефективності запобігання виникненню пожеж.

Протягом тижня комісія здійснить роботу із організації взаємодії між військовою адміністрацією, обласним управлінням лісового та мисливського господарства та ГУ ДСНС України у Хмельницькій області щодо забезпечення готовності до запобігання і ліквідації пожеж у природних екосистемах.

На підприємствах особливу увагу звертатимуть на забезпечення контролю за створенням лісокористувачами ефективної системи моніторингу і раннього виявлення пожеж, на роботу систем відеоспостереження, застосування безпілотних літальних апаратів, використання даних космічного зондування та здійснення наземного патрулювання, а також відображення оперативної обстановки на онлайн-картах лісових масивів;

Також перевірять лісові пожежні станції, їх забезпечення спецтехнікою, обладнанням та оснащенням, а також знання посадовими особами пожежних команд ЛПС своїх функціональних обов’язків.

Лісівники та рятувальники завжди діють злагоджено, у тісній взаємодії. Адже разом працюємо на результат.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*