НЕ ЗАСПОКОЮВАТИСЯ НА ДОСЯГНУТОМУ, ДБАТИ ПРО ДЕНЬ ЗАВТРАШНІЙ

Відбулася колегія Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства з наступним порядком денним:

1.Про підсумки господарсько-фінансової діяльності підвідомчих підприємств обласного управління  за 2016 рік.

Перший заступник начальника управління Хоптинець В.М.

Заступник начальника управління Колесник В.Г.

Заступник начальника управління Семенець О.П.

Начальник відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу-          головний бухгалтер Роля Л.В.

Головний спеціаліст-юрисконсульт Втерковський Я.Ю.

2.Про  підбиття підсумків трудового суперництва за 2016 рік.

Заступник начальника управління Семенець О.П.

На колегії, засідання якої вів т.в.о. начальника управління Павло Золотий, відбулася предметна, аналітична розмова. Говорилося не стільки про досягнення, скільки  про перспективи й шляхи розвитку та проблеми галузі. Однак спочатку коротко скажемо про підсумки роботи. В 2016 збільшено обсяг реалізації продукції на 19 відсотків   у порівнянні з попереднім роком і вона  склала  понад 521 мільйон гривень.  Усі підприємства   спрацювали без збитків. Фінансовий результат (чистий прибуток) склав 18.128  млн. грн.

На ведення усього комплексу  лісогосподарських робіт підприємствами управління використано 187, 9 млн. грн.  На внутрішній ринок реалізовано продукції на суму майже 399 млн. грн, що становить 179 відсотків до   відповідного періоду минулого року.  Також підприємства управління  відправляли лісопродукцію на експорт.

Середньомісячна заробітна плата одного  штатного працівника збільшилася за звітний період на 3065  і склала 9431 гривню при середній по Держлісагентству України  6778 гривень. Хмельницьке ОУЛМГ з цього показника на четвертому місці в галузі серед  областей.

Усі підприємства управління завершили фінансовий рік без недоїмок до бюджетів та фондів. До бюджетів усіх рівнів внесено майже 135 млн. грн, що на 63 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року. Єдиного соціального внеску внесено 40 млн. грн.

Виступаючи на колегії, перший заступник начальника управління Володимир Хоптинець, відзначив добру роботу підприємств, однак разом з тим вказав  на упущення і на те, що необхідно зробити цього року. Зокрема, навесні треба в стислі строки доповнити культури. У кожному підприємстві необхідно створити потужні розсадники. Рубки  догляду слід проводити на науковій основі. А охорону лісу від шкідників  – негайно посилити.

Заступник начальника управління Володимир Колесник детально проаналізував лісопромислову діяльність підприємств, зупинившись на переробці деревини на власних потужностях. Він також розповів про технічне оснащення підприємств,  охарактеризував  стан  охорони праці, наголосив на тих першочергових заходах, які потрібно вжити для поліпшення безпеки праці.

Заступник начальника управління Олександр Семенець   проаналізував фінансову складову роботи лісгоспів, вказав на шляхи поліпшення ефективності роботи й економії ресурсів.

Начальник відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу – головний бухгалтер Людмила Роля проаналізувала витрати підприємств від оперативної та  іншої діяльності, структуру заборгованості.

Головний спеціаліст-юрисконсульт  Ярослав Втерковський  проінформував про правову роботу на підприємствах і про їхню позовну діяльність стосовно боржників.

Підбиваючи підсумки роботи підприємств за минулий рік, т.в.о. начальника управління Павло Золотий зазначив, що підприємства справді мають чим похвалитися, але резервів поліпшення роботи є ще багато і їх треба ефективно використовувати.  Слід наполегливіше займатися лісовідновленням, залісненням краю. Треба більше й оперативніше аналізувати економічну діяльність, енергійніше впроваджувати нововведення в роботі, цілеспрямованіше займатися підготовкою й перепідготовкою кадрів.

На колегії підбито підсумки трудового суперництва за рік. Переможцем з врученням перехідного прапора визнано Славутський лісгосп, де директором Віктор Сапожнік. Призові місця посіли Кам»янець-Подільський лісгосп і Хмельницьке лісомисливське господарство, де керівниками Валерій Пустильний  та Ігор Бурковський.

На колегії розглянуто низку інших питань діяльності підприємств. Зокрема, йшося про необхідність вдосконалення біржових торгів деревиною, про поставку дров паливних населенню, про оздоровлення працюючих та членів їхніх сімей.

Павло Золотий подякував колективам за сумлінну працю в минулому році й закликав  далі працювати ефективно.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG_1154 IMG_1157 IMG_1160 IMG_1161 IMG_1166 IMG_1169 IMG_1173IMG_1205

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*