Не лісом єдиним живе підприємство

IMG-5-V

IMG-6-V

IMG-7-V

IMG-1-V

IMG-2-V

IMG-3-V

IMG-4-VДержавне підприємство “Новоушицьке лісове господарство” є базовим для проходження практики студентів спеціальності “Лісове господарство“ Новоушицького коледжу ПДАТУ. Майбутні лісівники також допомагають підприємству садити ліс й доглядати за ним. з цікавістю приходять і на екскурсії. Днями відбулася чергова з них.
Юнаки та дівчата відвідали Новоушицький декоративно-квітковий розсадник. Мета цього заходу – показати майбутнім лісівникам з одного боку з чого починається ліс, а з іншого – продемонструвати, що лісова діяльність не обмежується лише лісом.
В. о. начальника розсадника С. С. Кондратов показав територію підрозділу, розповів про особливості діяльності та власне про професію лісівника, про принципи та способи посадки лісових культур. Було продемонстровано вирощування сіянців дуба звичайного в касетах із закритою кореневою системою та звичайні стрічкові посіви. Студентів також зацікавила екскурсія полями, на яких вирощують декоративний посадковий матеріал. Їм пояснили принципи та форми декоративного вирощування рослин, показали різні види екзотів.
Також у рамках заходу студенти ознайомилися з іншими видами побічної діяльності у цьому підрозділі підприємства. Майбутні лісівники відвідали плантації аронії чорноплідної та поля, на яких вирощують сільськогосподарську продукцію.

Прес-служба ДП “Новоушицьке лісове господарство”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*