Нова система відеонагляду Славутського лісгоспу веде контроль за лісами півночі Хмельниччини

     У  диспетчерській ДП «Славутський лісгосп» обладнано центральний пункт  та удосконалений центр відеоспостереження  для швидкого реагування на пожежі. Спостерігати за лісами можна на трьох моніторах, куди подають зображення з дев’яти веб-камер Шепетівського, Ізяславського та Славутського лісгоспів.

 Телесистеми базуються на високоякісному обладнанні, що забезпечує чітке зображення з потужним збільшенням для детального огляду лісу на великій відстані. Електронна карта відображає рух та зони огляду телекамер у реальному часі, забезпечує швидке  визначення місця пожежі та його координат для роботи GPS навігаторів.

.         Для ознайомлення відповідальних чергових та інженерів лісового господарства з роботою покращеної системи відеоспостереження проведено змістовне навчання. Завдяки монітору цьогоріч вже виявили кілька лісових та польових пожеж на самому їх початку.

    Лісівники  просять громадян, якщо вони помітили загоряння в лісі, одразу  телефонувати черговому по Славутському лісгоспу на стаціонарний номер (03842)-71-459 або  на мобільний телефон 067-657-25-06.

Пресслужба Славутського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*