Новорічні ялинки до свят

Підприємства Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства – найбільший у краї постачальник ялинок до новорічних і різдвяних свят для населення, навчальних закладів, установ й організацій.. Торік їх реалізували понад 17,3 тисячі штук на суму майже 1,4 мільйона гривень. Найбільше – Ярмолинецький, Шепетівський та Кам’янець-Подільський лісгоспи, які вміло провели рекламну та маркетингову кампанію.

Днями державні лісогосподарські підприємства Хмельницького ОУЛМГ   розпочали продаж зелених деревець до свят оптовим покупцям. Згодом  реалізовуватимуть їх усім бажаючим  безпосередньо  біля адмінбудівель підприємств і лісництв, плантацій деревець, автодоріг з інтенсивним рухом, на ялинкових базарах. Держлісгоспи краю мають можливість реалізувати до 25 тисяч деревець. Ялинки та сосни відпускають різних розмірів: до метра, від 1,1 до 1,5м, від 1,6 до 2 м, від 2,1 до 2,5 м, від 2,6 до 3,5 м,  від 3,6 до 4 м, від 4,1 до 5 м. Кожне підприємство встановлює свої ціни, які, як і торік, невисокі, доступні для  масового покупця. Приміром, середня роздрібна ціна по Хмельницькому ОУЛМГ за деревце до метра – 96 гривень, від 1,1 до 1,5 м – 129 грн., від 1,6 до 2 м – 155 грн., від 2,1 до 2,5 м – 211 грн., від 2,6 до 4 м – 282 грн., від 4,1 до 5 м – 406 грн. Про оптову й роздрібну вартість ялинок на конкретному підприємстві можна взнати в його конторі  або на  сайті  лісгоспу.

Новорічні ялинки  державних лісогосподарських підприємств приваблюють не лише помірною ціною, а й тим, що вони пройшли радіологічний контроль і є безпечними. Завдяки прикріпленій на деревці бирці можна взнати, де воно заготовлено, тобто, чи законно реалізується.

Щоб не допустити крадіжок зелених деревець, лісгоспи вже ведуть цілодобову охорону новорічних плантацій. Згодом спільно з поліцією, природоохоронцями вони проводитимуть рейди  в місцях збуту ялинок. Лісівники нагадують, що за незаконну заготівлю й реалізацію ялинок передбачені значні  штрафи. Отож краще придбати дерево законно, аніж наражати себе на неприємності.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*