Новорічні ялинкові ярмарки тривають

Незамінний атрибут новорічних свят –  ялинка. Цю красуню завжди обираємо з особливою відповідальністю та старанням. Всім українцям у цьому допомагають лісівники.  Саме вони старанно доглядають плантації новорічних ялин, щоб на новорічні свята радість та позитивні емоції  завітали в наш дім.

       Так, цьогоріч в ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» заплановано реалізувати 5 тисяч новорічних красунь. Вже продано 1,5 тис. ялинок. За традицією підприємство забезпечило головними ялинками Віньковецький, Чемеровецький, Городоцький, Ярмолинецький райони. Крім того в кожному лісництві працюють новорічні майданчики з продажу ялинок.  Найкращі ялинки виростили лісівники Віньковецького лісництва, їхні красуні вже третій рік поспіль знаходять своїх шанувальників у Вінницькій області.

      Ялинки пропонують від 1 м до 5 м по ціні від 70 грн. до 250 грн. за одиницю (з ПДВ). Оптові покупки – дешевші ціни.  Також взяли участь в новорічному сільськогосподарському ярмарку в м. Хмельницькому (вул. Прибузька). Тут Ярмолинецький лісгосп реалізував майже 200 ялинок.

Прес-служба Ярмолинецького ЛГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*