НПП «Мале Полісся» та Радошівське учнівське лісництво взяли участь у молодіжному етнофестивалі «Новомалинська Любава»

На території села Новомалин Острозького району Рівненської області відбувся молодіжний етнофестиваль «Новомалинська Любава». В ньому  взяли участь співробітники НПП «Мале Полісся»: директор  Андрій Сасюк , старший науковий співробітник Марина Белінська  та команда «Едельвейс», що складалася із членів Радошівського шкільного учнівського лісництва й вчителя біології  Люби Придачук.

На фестивалі  виступали десять команд-учасниць «Проектного табору» із Рівненщини, Волині, Хмельниччини та учасники сімейної програми «Боброва сім’я».

Протягом чотирьох фестивальних днів усі команди, учасники, гості, волонтери брали активну участь у різноманітних майстер-класах; змаганнях «Козацька забава». Вони також переглядали короткометражні фільми; подорожували екологічною стежкою «Заплавою річки Збитинка» національного природного парку «Дермансько-Острозький», де познайомилися з природою Волино-Поділля і були присутніми на встановленні штучних гніздівель для птахів співробітниками НПП «Дермансько-Острозький». А також оглянули виставки майстрів і народних умільців та ярмарок; побували на цікавій концертно-розважальній програмі етнофестивалю; взяли участь в пішій екскурсії по старовинному місту Острог.

У свою чергу співробітники національного природного парку «Мале Полісся» розповіли командам «Проектного табору» про НПП «Мале Полісся», його територію, природні особливості та багатства, про діяльність колективу НПП.

Прес-служба НПП «Мале Полісся»

с4 с1 с2 с3

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>