На засіданні громадської ради обговорили широкий спектр питань

Відбулося чергове засідання громадської ради при Хмельницькому ОУЛМГ. Розглянуто широкий спектр питань лісогосподарської діяльності.

Відзначено, що лісгоспи області працюють прозоро, відкриті для громадськості та засобів масової інформації. В цілому їх діяльність спрямована на підвищення ефективності в роботі, використання природних можливостей для поліпшення обслуговування населення, створення умов для перебування людей на відпочинку в лісі. Постійно вишукуються резерви для розвитку побічного користування.

Однак не завжди зусилля лісівників можуть перерости в конкретні справи. Взяти проблему збільшення лісистості краю. Державні лісогосподарські підприємства готові займатися цією благородною справою, проте землі під  заліснення виділяються з низки причин недостатньо.

Гальмує розвиток лісової галузі ситуація, що склалася на ринку деревини. Це негативно позначається на фінансовому стані підприємств, веде до зменшення можливостей їх розвитку та стабільності.

Члени громадської ради висловили пропозиції, які сприяли б ефективності роботи й концентрації зусиль на вирішенні першочергових завдань.

Заплановано обговорити шляхи подальшого розвитку  галузі на наступному засіданні. Також прийнято  низку організаційних питань для подальшої діяльності ради.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.    

IMG_0028

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*