Обласний семінар-практикум про роботу з дітьми на заповідних територіях

На базі Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді  відбувся  семінар-практикум працівників районних відділів, міських управлінь освіти, об’єднаних територіальних громад, відповідальних за еколого-натуралістичну роботу, вчителів опорних шкіл «Організація і проведення науково-дослідницької та практичної природоохоронної роботи з дітьми на заповідних територіях»

Захід проводився натуралістами спільно з Хмельницьким обласним ІППО,  Національним природним парком «Мале Полісся», Хмельницьким національним університетом та Кам’янець-Подільським національним університетом ім. Івана Огієнка за участі департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів  облдержадміністрації.

Від НПП «Мале Полісся» участь у роботі семінару взяв директор Парку А.В. Сасюк. Присутнім була представлена доповідь на тему «Організація науково-дослідної та природоохоронної роботи на території НПП «Мале Полісся» із залученням учнівської молоді».

Учасники розглянули низку питань з організації й проведення науково-дослідницької та практичної природоохоронної роботи з дітьми й учнівською молоддю на природно-заповідних територіях, залучення їх до  пошукової, дослідницько-експериментальної діяльності на територіях природно-заповідного фонду рідного краю під керівництвом науковців.

За матеріалами Хмельницького ОЕНЦУМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*