Обмін досвідом: в підрозділах Ярмолинецького лісгоспу відбулася виїзна нарада

В Ярмолинецькому лісгоспі відбулася виїзна нарада на базі Вишнівчицького та Сатанівського лісництв. Участь у заході взяли працівники підрозділів підприємства, директори лісгоспів області, керівницво Хмельницького ОУЛМГ, а також начальник Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства Павло Золотий разом з колегами.

У Вишнівчицькому лісництві оглянули дубові лісові культури, формування стовбура, розсадник, плантації полуниці, малини, овочевих культур та яблуневий сад. Продемонстрували новозбудовану лісову дорогу. За два місяці силами лісівників створено 5 кілометрів так-званої “лісової артерії”.

Окрема тема – забезпечення населення дровами паливними та виготовлення тріски. Директор ДП “Ярмолинецьке лісове господарство” Іван Кирилюк каже: “Дровами забезпечуємо на 200%. Крім того підприємство уже реалізувало з початку року тріски паливної на 20 млн грн, а до кінця року поставили собі за мету вийти на 40 млн… Тріску реалізовуємо комунальним підприємствам області. Теплом забезпечимо усіх”.

У Сатанівському лісництві окрім лісогосподарської виробничої діяльності приділили увагу рекреаційній. Показали проект нової європейської зони відпочинку, будівництво якої уже на старті. А також реставрацію реабілітаційного центру, де зможуть лікуватися працівники, військові та усі бажаючі.

Начальник Хмельницького ОУЛМГ Петро Пешко зазначає: “Ярмолинецький лісгосп – унікальний з точки зору ведення лісогосподарської діяльності. Вести діяльність там надзвичайно складно, адже в деяких лісництвах 60% територій належать до природно-заповідного фонду, тобто лісокористування там обмежене. Попри це лісівники на всі 100% виконують свої завдання, виготовляють власну еко-продукцію, наповнюють бюджети, допомагають українським військовим та працюють заради Перемоги!”.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*