Освітньо-виховна діяльність новоушицьких лісівників

У дні роботи літніх шкільних таборів  ДП “Новоушицьке лісове господарство” активно здійснює освітньо-масову роботу з екологічного та лісівничого виховання.

Впродовж червня  2019 року на територію Новоушицького декоративно-квіткового розсадника побували учні літніх таборів Рудковецької ЗОШ та Новоушицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №2. У рамках  екскурсій т. в. о. начальника Новоушицького декоративно-квіткового розсадника С.В. Кривий показав територію підрозділу, розповів про  діяльність розсадника та власне про професію лісівник.

Особливо звернено увагу на відновлення лісових насаджень та створення нових. Мова йшла про принципи та способи посадки лісових культур. Було продемонстровано вирощування сіянців дуба звичайного у касетах із закритою кореневою системою та звичайні стрічкові посіви. Літній табір також здійснив екскурсію  полями вирощування декоративного посадкового матеріалу, де дітям пояснили принципи та форми декоративного вирощування рослин, показали різні екзоти.

Після  екскурсії учні із задоволенням відпочили на  рекреаційному пункті “Трихів ліс”, що  нещодавно збудований у Новоушицькому декоративно-квітковому розсаднику  для сімейного дозвілля.

     Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство.

оекноекон .щз.щз.щющзю прп пьпрь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*