Ось такий він, Костя Швець

Змінний майстер Деражнянського лісокомплексу ДП «Летичівське лісове господарство» К.М. Швець – відповідальний працівник, професіонал, любить і вболіває за свою роботу. Так оцінює ділові якості колеги начальник лісокомплексу Тарас Войтюк та додає: «І хоч робота вимагає напруження й нервів, Костя завжди зберігає абсолютний спокій і врівноваженість».     «Товариський, доброзичливий, дуже добросовісний наш Костя», – це вже про колегу відгукується змінний майстер М.А. Черняк. До речі, К.М. Швецю– 50, а лісівники (чи то старші, чи молодші самого) називають просто Костею.

А святкував свій маленький ювілей Костянтин Миколайович 22 липня, коли за вікном – літо у всій його красі. Тішить людей то спекотним сонечком, то дощем рясно покропить. І звідусіль – розмаїття квітів і духмяних запахів. Можливо, святе літечко й наділило іменинника його найкращими рисами.

Народився Костя в с.Вовківці Теофіпольського району. Здобувши середню освіту, вступив до Кременецького лісотехнічного технікуму. Служба в армії перервала навчання, але бажання навчатися лісогосподарській справі лише підсилилося.     Відслуживши, Костя продовжив навчання. Отримавши спеціальність техніка-лісовода, поїхав на практику в Карелію.     Трудову діяльність розпочав у 1992-у, в Деражні майстром лісу.

Кажуть, в одну і ту ж річку двічі не ввійдеш. А от Костянтин Миколайович спростовує це твердження. За сімейними обставинами він залишав обрану до душі роботу аж на півтора року. На довше його не вистачило. Після невеликої паузи знову повернувся в лісгосп. Почав з простого робочого на деревообробному цеху. Підміняв сторожа, майстрів. Освоїв всі професії. Лише слюсарем не довелося бути. Роботу свою добре знає, розуміє й підтримує інших.

Костянтин Миколайович  25 років проживає у парі з дружиною. Виховують трьох синів: Сергія, Олексія й Миколку.    З іменинами вітали ювіляра колеги, друзі, родина.   Хай доля щедро обдаровує Вас, Костянтине Миколайовичу, Божою ласкою і людською повагою!

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*