Осінні турботи кам’янецьких лісівників

Погожі осінні дні лісівники ДП “Кам’янець-Подільське лісове господарство” стараються використати сповна. Завершують агротехнічні догляди за лісовими культурами, посівами та шкілками в розсадниках. Цьогоріч їх проведено  на площі понад 450 га. Зараз також  висаджують вкорінені живці в контейнери та відкритий грунт шкільних відділень. Наразі уже висаджено більше 1000 штук різновидів туй.

Розпочалася  осіння  інвентаризація лісокультурних об’єктів, під час якої буде оцінено та обліковано якість садивного матеріалу в розсадниках, приживлюваність   лісових культур  1-3 року вирощування,   атестацію  та переведення у вкриті лісовою рослинністю землі  ділянок лісових культур та  успішного природного поновлення. В процесі інвентаризації будуть визначені обсяги ремонту та доповнення лісових культур.

Для того, щоб  безперервно досягати нормативних даних на лісокультурних об’єктах, насамперед  потрібно забезпечити власну потребу в посадковому та посівному матеріалі основних лісоутворюючих порід. Сприятливі кліматичні умови  протягом вегетаційного періоду та вчасний догляд сприяли гарному росту та розвитку рослин в полях розсадників та в умовах контрольованого середовища, на лісокультурних ділянках.

Прес-служба Камянець-Подільського лісгоспу.

DSCF7762 IMG_20180926_154408

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>