Охороняють ліс цілодобово

На державному підприємстві  «Хмельницьке лісомисливське господарство» розроблена програма відродження практики минулих літ – цілодобової охорони лісу та підтримки спеціалістів підприємства у вигляді забезпечення житлом. Ведеться цілеспрямована політика створення належних умов для проживання лісової охорони безпосередньо на довірених  працівникам територіях для охорони. Мешкаючи в лісі, вони постійно мають змогу контролювати всі події, які відбуваються в даному обході:  вчасно виявити осередки шкідників і хвороб, місця браконьєрства та самовільних рубок. Це забезпечує більш швидку передачу інформації в лісгосп для  попередження і усунення негативних наслідків.

На декількох лісових кордонах підприємства вже закінчені ремонти, завезені меблі. Подекуди вже проживають працівники з  сім’ями. Зокрема, в Пархомівському лісництві, в урочищі Волосовецька дача –  Юрій Ковалюк, який  працює лісником шість років; у Михайлівському лісництві – Максим Чернявський –  майстер лісу, загальний стаж роботи на підприємстві якого сім років; у Хмельницькому лісництві – Юрій  Костюк –   лісник з тринадцятирічним стажем; а також начальник лісогосподарського відділу апарату підприємства Сергій Гришак, який  працює на підприємстві  дев»ять років.

Тривають ремонти у відомчій квартирі, де мешкає бухгалтер Михайлівського лісництва Людмила Шерепа, яка сумлінно працює в лісництві вже 29 років, та в помешканні лісника Пархомівського   лісництва  Анатолія Вільчинського,  безперервний стаж якого на підприємстві налічує  25 років.

Турбота про окремо взятого працівника, його добробут є тим фундаментом,   на котрому базується  ретельна  цілодобова робота  лісової охорони в закріплених лісових урочищах.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.

02 01

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*