Очищали лісові масиви й узбіччя доріг

Незважаючи на неодноразові звернення працівників державної лісової охорони про неприпустимість засмічення лісових масивів побутовими відходами, мешканці прилеглих населених пунктів продовжують вивозити сміття та всілякий непотріб у лісові масиви, полезахисні лісові смуги. Отож вартовим зелених шат доводиться прибирати угіддя після них.

Днями на території Волочиського лісництва  поблизу, села Яхнівці   лісова охорона державного підприємства «Проскурівське лісове господарство»   провела прибирання лісових масивів від несанкціонованих сміттєзвалищ. Тож, озброївшись пакетами для сміття, рукавичками, інвентарем для прибирання, лісівники кілька годин активно очищали лісові масиви та узбіччя доріг від побутових відходів.

Хочеться ще раз наадати населенню, що бережливе ставлення до природи – одне з правил поведінки цивілізованої і культурної людини. Пам’ятайте, що прогулюючись у лісі, збираючи гриби і ягоди,  ви перебуваєте в гостях у матінки природи.  Сміття викидайте тільки в спеціально облаштовані для цього місця, або забирайте з собою. Цініть працю лісівників, які всіляко намагаються сприяти приємному відпочинку у лісі.

Прес-служба Проскурівського лісгоспу.

1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*