Передові технології – для Хмельниччини

Делегація шведської компанії ВСС, що спеціалізується на виробництві обладнання для автоматизованого вирощування сіянців із закритою кореневою системою, відвідала ДП «Славутське лісове господарство». Компанія поставляє по всьому світу обладнання для насіннєвих центрів та лісорозсадників.
Мета візиту – ознайомитися з технологією вирощування садивного матеріалу лісових порід із закритою кореневою системою та розширити й збільшити можливості автоматизованої системи вирощування садивного матеріалу, До речі, Славутський лісгосп першим в Україні ввів у дію лінію з точного висіву насіння в касети.
Представник компанії ВСС в Україні Роман Любека, менеджер з маркетингу Андреас Бернер та бізнес-координатор по країнах Східної Європи Евалдас Блажевічюс оглянули лінію, павільйон із садивним матеріалом та холодильні камери, де він зберігається. Поділилися досвідом роботи в Швеції та Литві.
Лісівників Славутчини раді таким контактам, адже їх цікавить обладнання з підготовки насіння та вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою, розроблене компанією ВСС. Воно може бути адаптоване до високоякісного виконання завдань у різноманітних кліматичних умовах. Важливою частиною таких рішень є передача як біологічного, так і технічного ноу-хау.

Прес-служба Славутського лісгоспу.

sdr dav dav dav

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*