Перше випробування лісопосадочної машини

Підприємства Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства активно  переходять  на посадку лісу сіянцями із закритою кореневою системою. Використання  такого садивного матеріалу  дає змогу підвищити приживлюваність лісових культур та продовжити термін садіння, а також запровадити механізацію технологічного процесу

Перехід  на сучасні технології вирощування лісу й застосування техніки на посадці й доглядах культур передбачені стратегічною програмою розвитку лісової галузі Хмельниччини, яка успішно впроваджується ось уже майже  чотири роки.

Днями сталася ще одна знакова подія. У Антонінському лісництві Старокостянтинівського лісгоспу відбулося випробування лісопосадочної машини, яка признпчена для садіння   сіянцями із закритою кореневою системою. На замовлення  лісівників області та за їх активної участі  машину сконструювало ТОВ “Красилівагромаш”.  В ході першого випробування в реальних умовах  виявлено певні відхилення від запрограмованих параметрів. Конструктори одразу приступили до усунення недоліків.

Державні лісогосподарські підприємства області з нетерпінням чекають на випуск лісопосадочної машини, яка пришвидшить посадку лісу, дасть змогу економити значні кошти.  


Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*