Петро Пешко: “Кожен метр квадратний землі мусить приносити дохід державі”

Понад 45 тонн яблук зібрали цьогоріч в Ярмолинецькому лісгоспі. Соковитих, смачних та абсолютно натуральних, адже виростили їх просто посеред лісу.

Частину врожаю на підприємстві реалізують, а частину використають для приготування екологічно-чистих чаїв та сухофруктів.

Також восени тут зібрали близько 25 тонн овочів для приготування сухих супових і борщових наборів для ЗСУ. За рік заготовили 3 тонни меду, тонну грибів, малини, суниці.

Більше про виготовлення власної еко-продукції на своїй Фейсбук-сторінці розповів начальник управління Петро Пешко.

За його словами: “Держава нам довірила ресурс. Отже наше завдання – раціонально та максимально ефективно його використовувати. Тож ми працюємо за таким принципом: «Кожен метр квадратний землі мусить приносити дохід державі». Оскільки лісогосподарська діяльність на Ярмолинеччині вимагає спеціальних дозволів, ми широко розвинули виробництво лісової еко-продукції. Просто на території лісництв вирощуємо фрукти та овочі. В лісі збираємо гриби, ягоди. Їх потім сушимо в спеціальних ультрачервоних сушках та отримуємо корисну й смачну продукцію. Її ви можете переглянути та замовити в лісовому інтернет-магазині https://kmlisshop.org.ua/.”

Також додав, що виготовляють власну еко-продукцію у всіх без винятку лісогосподарських підприємствах Хмельниччини. Лісгоспи зареєстрували власні торгові марки. І результат говорить сам за себе. За минулий рік з цього напрямку ми отримали 12 мільйонів прибутку. Що це нам дає: наповнення бюджетів усіх рівнів; додаткові кошти, що дають можливість пришвидшити модернізацію виробництва та впровадити інноваційні технології; додаткові робочі місця для людей. Що в умовах сьогодення неабияк актуально.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*