Петро Пешко: “Кожна зароблена гривня – куля для окупанта”

В умовах війни надважливо підтримувати свою країну на всіх фронтах. Скоро Україна перейде до нової фази – економічного відновлення. І на це потрібні кошти.

Лісівники Хмельниччини продовжують виконувати свої посадові обов’язки і наповнювати державний бюджет.

За перший квартал лісогосподарські підприємства області сплатили понад 155 мільйонів гривень усіх податків і зборів. Це на 170 % більше, ніж за аналогічний період минулого року. До державного бюджету надійшло 86 мільйонів, до місцевих – понад 39. Сума Єдиного соціального внеску становить більше 30 мільйонів гривень.

Дохід від реалізації продукції склав майже 328 мільйонів, що на 157 % більше у порівнянні з першим кварталом попереднього року. Середня зарплата працюючого – майже 31 тисяча гривень.

Як зазначає начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко: «В сучасних реаліях кожна зароблена гривня – це куля для окупанта, кожна сотня – снаряд, а кожна тисяча – крок до наближення перемоги».

Робота кожного наразі спрямована перш за все на досягнення перемоги.  Працюємо, щоб стояти пліч-о-пліч з державою зараз, і щоб прокласти шлях для майбутньої відбудови країни.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*