Подарунки – під ялинку

Новий рік! Різдво! Якщо дорослі очікують більше Різдвяних свят, то для дітвори найулюбленішими  залишаються новорічні. І щоб свято рідним чадам запам’яталося, батьки готують подарунки. Куди їх ховають перед святом Миколая-Чудотворця? А в Новорічну ніч? Звичайно – під лісову красуню. У вас великі пакунки? Для них потрібна й велика ялинка. Маленькі?..

  Будь-яких розмірів, від невисоких (50см) до величезних (з врахуванням висоти ваших квартир, офісів, або ж ви бажаєте встановити її у дворі, парку), ялинки європейські, сосни звичайні запропонують вам у ДП «Летичівське лісове господарство».

  Реалізація новорічних ялинок триває. Якщо  торік лісгосп до Нового року  реалізував трохи більше 1800 деревець, то станом на 20 грудня оптом і в роздріб їх продано більше двох тисяч штук. І на плантаціях лісогосподарського підприємства новорічних красунь залишається достатня кількість. Вистачить і для підприємств, і  населенню!

  Ви ще не придбали новорічне деревце? Тоді звертайтесь у лісництва підприємства за місцем проживання, або купіть це лісове пахнюще диво у відповідному місці (пункти продажу ялинок можна знайти на сайті підприємства).

  Продаж новорічних ялинок проводиться за цінами, встановленими лісогосподарськими підприємствами.

  Просимо звернути увагу: ЯЛИНКА або СОСНА МАЄ БУТИ З ОБОВ’ЯЗКОВИМ МАРКУВАННЯМ – ШТРИХ-КОДОМ (так званою биркою). Штрих-код, в першу чергу, підтверджує те, що ялинка безпечна для здоров’я, тобто перевірена на вміст радіонуклідів. По-друге, що придбана в законний спосіб.

  Застерігаємо любителів дармових лісових красунь: не продешевіть!  Передноворічний період – особливо посилений режим охорони лісових дерев. Незаконна порубка новорічних ялинок підпадає під адміністративне порушення, відповідальність за яке передбачено статтею 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накладається адміністративне стягнення у вигляді штрафу. Лісопорушник, крім штрафу, компенсує і шкоду, завдану лісовому господарству.

 Людям, мабуть, цікаво знати: аби ялинка, або сосна стали окрасою свята, тобто набули товарного вигляду, їх вирощують до десяти років (деревце за рік виростає від 5 до 10см). Це чималі клопоти і матеріальні затрати. Перші три роки за деревцями доглядають лісокультурниці. Ялинкам додають мінеральну поживу і обробляють культиватором, аби мінералізувати і покращити грунт, не допустити задерніння. Щороку міжряддя ялинкових плантацій потрібно неодноразово обкошувати… Довгий той шлях ялинок з лісу до новорічних осель… Поважайте труд лісівників і не забувайте, що скупий платить двічі.

  Лише приємних і радісних вам клопотів у передноворіччя!

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

IMG-79f5a86a574b4bf7ae77396daa7b6551-V IMG-2793d71601012ff4abedd9012247ba4f-V

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*