Полюєш – дотримуйся правил, не допускай браконьєрства

У зв’язку з теплою осінньою погодою в лісових масивах було досить людно. Тож з метою безпеки відповідно до розпорядження Хмельниць­кого обласного управління лісового та мисливського господарства в ДП «Шепетівський лісгосп»  колективне та облавне полювання на диких парнокопитних тварин перенесли й розпочали 17 листопада. А триватиме  воно  до 30 грудня поточного року.

Для перевірки дотримання правил полювання в ДП «Шепетівський лісгосп» створено рейдові бригади в складі  представників лісової охорони та поліції. Спільними зусиллями вони вже провели вісім рейдів, під час яких  охороняли мисливські угіддя від браконьєрів,  вели контроль за дотриманням мисливцями правил полювання й техніки безпеки.

Лісівники  ще раз нагадують мисливцям: за незаконно добуті дикі тварини штрафи в середньому виросли в чотири рази й складають великі суми. В окремих випадках настає навіть кримінальна відповідальність.Отож не ризикуйте, не ставайте на слизьку стежку. Також  додержуйтесь правил поводження зі зброєю: не стріляйте «на шум», по цілі, яку нечітко видно (під час туману, у сутінках, проти сонця).

На фото: мисливствознавець Шепетівського району Р.А.Танчук  та дільничний, офіцер поліції Р.О.Матвієць  під час проведення спільного рейду.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

13249635

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*