Пом’янули героїв у храмі

День Героїв Небесної Сотні  відзначається в Україні щороку 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

У  Ізяславі цього скорботного дня представники районної влади та громадськості зібралися у Свято-Миколаївському храмі   Православної Церкви України,  аби молитвою і щирим спомином вшанувати пам’ять усіх загиблих під час Революції гідності і війни на сході України. Прийшли  вшанувати подвиг Небесної Сотні і працівники ДП «Ізяславський лісгосп» на чолі з директором П.І. Курельчуком.

 Настоятель храму, благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Православної Церкви України митрофорний протоієрей отець Володимир Ковальчук спільно з представники духовенства благочиння відслужили панахиду за загиблими Героями Небесної Сотні та всіма полеглими у боротьбі за свободу, незалежність і територіальну цілісність України.

Після панахиди до присутніх у храмі звернулися його настоятель отець Володимир Ковальчук та голова районної ради Сергій Шлегель.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

IMG_3768 IMG_3751 IMG_3752

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*