Понад 425 тисяч кубометрів необробленої деревини реалізували на аукціонних торгах підприємства Хмельницького ОУЛМГ за 2021 рік

Торік підприємства Хмельницького ОУЛМГ  на електронних аукціонних торгах з продажу необробленої деревини реалізували 425,3 тисяч кубометрів продукції. Це на 170 тисяч кубометрів більше, ніж 2020 року.

Лісгоспи області кожного тижня беруть активну участь в електронних торгах, де пропонують  покупцям широкий вибір уже сформованих лотів з різних лісоматеріалів:

  • круглих хвойних, твердолистяних та м’яколистяних порід різних класів, якості, довжин та діаметрів;
  • деревину дров’яну промислового використання;
  •  деревину дров’яну непромислового використання.

Лоти, які не продали на попередніх торгах, автоматично переносяться на наступні щотижневі додаткові торги.

Які переваги аукціонних торгів?

  • По-перше, усі бажаючі деревообробні підприємства можуть взяти участь у торгах, які проводяться за чіткими правилами, що обумовлені у біржовому регламенті.
  • По-друге, це серйозна конкуренція, формування ринкової ціни на лісопродукцію та прозорість торгів.
  • По-третє, це широкий вибір продукції деревини для покупців, проста подача заявок на участь у торгах та спрощення проведення самої процедури електронних аукціонів.

Аукціонні торги з продажу необробленої деревини проводять на Українській енергетичній біржі, яка має необхідне програмне забезпечення. Тут підприємства-лісокористувачі виставляють усю лісопродукцію, окрім деревини, яку реалізовують по прямих договорах для задоволення потреб національної безпеки та оборони, подолання наслідків надзвичайних ситуацій та стихійних лих, для потреб індивідуального будівництва і ремонту, задоволення потреб бюджетних установ та населення, на опалення згідно з договорами.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*