Посадили дерева миру

Вартові зелених шат Красилівського лісництва ДП «Старокостянтинівське ЛГ» та працівники Красилівської райдержадміністрації взяли участь у акції «Посади дерево миру».

У рамках акції  висаджено 900 саджанців ялини на площі 0,3га. Таким чином було створено нову плантацію новорічних ялинок, які за декілька років зможуть порадувати жителів міста в новорічні свята. Крім того ідентичний захід  проведено в дошкільному навчальному закладі №3 «Сонечко» в місті Старокостантинові, Працівниками лісгоспу та вихованцями садочка  висаджено кущі самшиту та калини.

Сама ж акція «Посади дерево миру» покликана привернути увагу до питань бережливого ставлення до природного середовища, збереження та примноження скарбів природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу та країну.

Прес-служба  Старокостянтинівського  лісгоспу.

Створення платації новорічних ялинок Красилів 003 ДНЗ Сонечко 1 ДНЗ Сонечко 2 ДНЗ Сонечко 3 ДНЗ Сонечко Створення платації новорічних ялинок Красилів 001 Створення платації новорічних ялинок Красилів 002

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*