Постійна лісонасіннєва база Славутського лісгоспу розширюється

     Сьогодні в лісовому господарстві все більше уваги приділяється створенню високопродуктивних насаджень. Важливу роль тут відіграє постійна лісонасіннєва база, що призначена для збору насіння та лісонасіннєвої сировини. Яка вона в Славутському лісгоспі, перевіряла днями постійно діюча комісія в складі першого заступника начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства П.С.Золотого, заступника директора ДП «Вінницька лісова науково-дослідна станція» І.С.Нейка, начальника ВП «Вінницька лісонасіннєва лабораторія» З.М.Юрківа  та провідних фахівців  підприємства.

    Обстежено постійну лісонасіннєву ділянку ялини європейської площею 6,7 га у Жуківському лісництві, неатестовану родинну плантацію модрини європейської  площею 2 га в цьому ж лісництві та плюсове дерево дуба звичайного за №20/6 в Партизанському лісництві.

  Комісія відібрала нові ПЛНД ялини європейської, плюсове дерево дуба звичайного та атестувала родинну плантацію модрини.  Всі насадження є першого класу бонітету й перебувають у доброму стані.  В цих насадженнях необхідно провести комплекс робіт по формуванню та оформленню постійних лісонасінних ділянок у натурі  згідно з  діючими вимогами.

     Насіннєва база ДП «Славутський лісгосп» буде приведена до відповідного стану і  збагачена за рахунок перспективної лісонасіннєвої плантації модрини європейської, яку атестувала комісія. Підприємство в подальшому зможе повноцінно використовувати родинну  плантацію протягом 25-30 років, заготовляючи генетичнопокращене насіння для задоволення потреб власного лісокультурного виробництва.

Прес-служба Славутського лісгоспу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>