Постійна турбота про безпеку праці дає результат

Збереженню здоров’я та життя працюючих, створенню безпечних та максимально комфортних умов праці в ДП «Кам’янець-Подільське лісове господарство» приділяють значну увагу. Важливим аспектом попередження виробничого травматизму, дотримання безпечних умов праці є компетентність та знання самих працюючих. Наразі в підрозділах підприємства     відбуваються навчання    з охорони праці.

Їх проводять керівники підрозділів за 30-годинною програмою. Вивчаються не тільки загальні положення з питань охорони праці та інструкції щодо специфіки виконання робіт з підвищеним рівнем небезпеки, а й перевіряються   практичні навики при безпосередньому виконанні робіт підвищеної небезпеки (звалювання дерев, трелювання, розкряжування хлистів, вантажно-розвантажувальні роботи на нижньому складі).

Навчання здійснюють і спеціалісти підприємства. До висвітлення специфічних тем залучають працівників медичних закладів, пожежної охорони, фахівців з надзвичайних ситуацій.

Серйозне ставлення до безпеки й гігієни праці дає свої плоди: протягом останніх років на підприємстві не було нещасних випадків. З цього питання воно визнане одним з кращих серед лісгоспів Хмельницького ОУЛМГ.

Прес-служба Камянець-Подільського лісгоспу.

 


ст мак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*