ПОТРУДИЛИСЯ Й ДІЗНАЛИСЯ БАГАТО ЦІКАВОГО

Молодь – наше майбутнє, а тому її виховання  дуже актуальне.  Технології та інформаційний простір формують у юнаків і дівчат новітній образ та звички. Проте поряд із цим сучасна молодь втрачає зв’язок із природою, що її оточує. А тому необхідно перш за все донести до неї красу довкілля, багатство лісів, їх вразливість та сформувати шанобливе ставлення до природи.

У рамках  акції “Майбутнє лісу в твоїх руках” учні  навчально-виховного комплексу Новоушицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №1, гімназія взяли участь у посадці шкілки декоративних рослин. На площі близько 0,1 га  висаджено саджанці спірей , лапчатки, будлеї, вейгели та інших квітучих кущів і дерев. В рамках даного заходу під керівництвом працівників ДП “Новоушицьке лісове господарство” учні змогли опанувати прийоми посадки дерев та кущів під меч Колесова, більше дізналися про роботу працівників лісової галузі.

Головний лісничий  О.О.Лукомський та начальник Новоушицького  декоративного розсадника В.А.Комарніцький провели освітньо-виховні бесіди про роль та значення лісів, особливості їх посадки та вирощування і роль у цьому процесі лісівників. Також була проведена екскурсія по розсаднику, в ході якої презентовано видовий склад декоративних рослин та розказано про їх  особливості й використання в ландшафтному дизайні.

Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство.

5 1 2 3 4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*