Прагнемо кращого, йдемо до своїх цілей і досягаємо успіху!

31 січня на телеканалі ТV7+ відбувся масштабний прямий ефір за участі керівництва Хмельницького ОУЛМГ та представників державних лісогосподарських підприємств області.

Начальник Хмельницького ОУЛМГ Петро Пешко, перший заступник начальника Павло Золотий та заступник начальника Юрій Безноско проінформували глядачів про господарські і фінансово-економічні показники.

2021 рік для державних лісогосподарських підприємств області був досить успішним.

  • В лісовому господарстві за попередній рік створено 830 гектарів лісових культур, у тому числі 80 гектарів нових лісів, тобто на захисних землях. Крім того, 170 гектарів відновлювали ліс шляхом природного поновлювання.
  • Доповнення лісових культур проведені на площі більше 1 тисячі гектарів.
  • Підприємства реалізували продукції майже на 1 мільярд 114 мільйонів гривень. Приріст до попереднього року склав 160 відсотків. Найбільше продали продукції Ізяславський, Славутський, Шепетівський та Ярмолинецький лісгоспи, Хмельницьке лісомисливське господарство.
  • Ліквідної деревини заготовили майже 596 тисяч кубометрів. Щодо реалізації продукції, то майже вся вона пішла на внутрішній ринок. На експорт відправляли лише власну продукцію цехів і дільниць первинної переробки деревини, виготовлену із сухостійної низькосортної деревини.
  •   Вітчизняним товаровиробникам  та іншим споживачам реалізовано за рік понад 531 тисячу кубометрів деревини на суму близько 981 мільйон гривень. Майже всю ліквідну деревину продано на аукціонах. На експорт відправляли лише власну продукцію цехів і дільниць первинної переробки деревини, виготовлену із сухостійної низькосортної деревини. Виробничі підрозділи лісгоспів продали за рік вітчизняним та зарубіжним споживачам продукції переробки   майже на 120 мільйонів гривень.
  •   Із зростанням ціни на газ, зріс попит на деревне паливо, як альтернатива газу. Тож держлісгоспи відпустили населенню, закладам соціальної сфери 73 тисячі кубометрів дров паливних. Це майже вдвічі більше, ніж минулоріч.
  •   Торік розвитку набуло і побічне користування: заготівля ягід і плодів, грибів, лікарських рослин та меду.
  •  Великий внесок лісівники Хмельниччини зробили й до зведеного бюджету України. Податків, зборів разом із Єдиним соціальним внеском ми сплатили понад 461 мільйон гривень.
  • Хмельниччина – одна з перших по рівню зарплати серед працівників державних лісогосподарських підприємств України. У нас середня заробітна плата становить – 27,6 тис. грн.

Андрій Сасюк, директор НПП «Мале Полісся», Вадим Бурковський – директор ДП «Проскурівське лісове господарство» та Олександр Лукомський – директор ДП «Новоушицьке лісове господарство» обговорили виконання програми Президента «Зелена країна».  На Хмельниччині нашими підприємствами в рамках програми  Президента «Зелена країна» висаджено більше 2 мільйонів дерев. Відрадно, що з’явилося 80 гектарів нових лісів на землях, де вони раніше не росли.

         Про впровадження на підприємствах нових технологій розповіли керівництво управління та Віктор Сапожнік – директор ДП «Славутське лісове господарство», Сергій Кутасєвіч – директор ДП «Ізяславське лісове господарство» Іван Кирилюк – директор ДП «Ярмолинецьке лісове господарство», Ігор Бурковський – директор ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство».

Модернізація та удосконалення процесів лісовирощування – один з основних напрямків роботи підприємств Хмельницького ОУЛМГ. Саме тому ми переймаємо досвід передових країн світу, та й самі йдемо в ногу з часом, впроваджуємо нові технології, шукаємо шляхи вдосконалення усіх процесів лісогосподарського виробництва в наших умовах. Нові технології докорінно змінюють ведення лісового господарства, полегшують людську працю, дозволяють працювати ще швидше, якісніше і продуктивніше.

Теми полювання та підгодівлі звірів розкрили для глядачів Ігор Бурковський – директор ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство», Ігор Сивун – директор ДП «Летичівське лісове господарство», Юрій Грачук – директор ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» , Олександр Заблоцький – головний лісничий ДП “Шепетівське лісове господарство”.

За більш ніж дві години прямого ефіру компетентні спікери  на конкретних прикладах довели, що лісове господарство області успішно працює та розвивається. Хмельниччина – провідна область в Україні з ведення лісового господарства. Свідченням цього є високі показники. Ми вдосконалюємось, міцніємо завдяки інноваційним підходам, впровадженню європейських технологій вирощування лісу та новітнім технологіям на лісозаготівлях, завдяки активній модернізації всіх технологічних процесів виробництва, раціонального та ефективного використання лісосировинних ресурсів.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*