Працівники НПП «Мале Полісся» відвідали навчальні заклади Славути

Співробітники Національного природного парку «Мале Полісся» -старший науковий співробітник Белінська М.М. та фахівець з екологічної освіти Кратасюк Н.В. вкотре провели ознайомчі заняття про Парк. Цього разу зустріч відбулася з учнями 5 – 9-х класів Славутської ЗОШ І-ІІІ ст. №7, Славутської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 та Славутського НВК “Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, ліцею “Успіх”.

Вихованці навчальних закладів  ознайомилися з історичними аспектами становлення Парку, його основними завданнями, флорою, фауною, червонокнижними видами рослин та тварин, а також з особливостями  об’єктів природно-заповідного фонду та з головними напрямками діяльності Національного природного парку «Мале Полісся». До того ж, увагу школярів було привернено до актуальної в даний період проблеми охорони та збереження перших весняних квітів.

Учні прослухали інформацію про конкурс «Первоцвіти під охороною» на кращий малюнок та кращий плакат-стінгазету, що проводиться Парком в період з 1 по 15 березня 2017 року в рамках Всеукраїнської акції «Збережемо первоцвіти».

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*