Представники Старокостянтинівської районної влади садили лісові культури

На Хмельниччині триває осіння лісокультурна кампанія. Активно до відтворення лісів долучається громадськість. Зокрема, в Старокостянтинівському лісництві ДП «Проскурівське лісове господарство»  на  акцію зібралися понад тридцять людей. Це – працівники Старокостянтинівської райдержадміністрації  на чолі з головою С.Н.Фесуном  та заступником голови О.Г.Борикіним, працівники Старокостянтинівської районної ради, лісівники й небайдужі мешканці села Немирівка.

    Головний лісничий підприємства Віталій Гаврилюк   провів короткий інструктаж і показав, як працювати з мечем Колесова та правильно садити сіянці дуба. Варто зазначити, що лісівники не лише садили дерева, а й розповідали держслужбовцям та працівникам органів місцевого самоврядування про значення лісів, роботу лісогосподарського підприємства.

 “Такі акції – яскравий приклад того, як кожен із нас може змінювати довкілля та дбати про майбутні покоління. Наш обов’язок – відновити ліс, примножити його, зробити наш край зеленим. Чим більше громадянбуде обізнано з процесом створення та вирощування лісових насаджень, тим більше буде прихильників дбайливого ставлення до лісу,”- наголосив голова райдержадміністрації  Сергій Фесун.

   Директор ДП «Проскурівське лісове господарство» Вадим Бурковський  від колективу   подякував всім, хто власноруч створював молодий ліс та вніс свій посильний внесок у святу і благородну справу –  примноження лісових багатств краю.

Прес-служба Проскурівського лісгоспу.

20181031_112601 20181031_113017 20181031_143137 IMG-ee58598b89c6ab7a073443c7bb6bd462-V

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>