ПРИДБАЙТЕ ЯЛИНКУ ЗАКОННО

ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» уже протягом декількох років займається  вирощуванням  новорічних ялинок на спеціальних плантаціях. Щоб зберегти ці насадження від самовільної вирубки та проконтролювати їхній збут, Державне агентство лісових ресурсів України з 1 грудня 2011 року запровадило електроний облік новорічних ялинок, тобто всі  ялинки  маркують биркою зі штрих – кодом. Завдяки цьому можна визначити відповідність товару супровідним документам, тому будь – якому працівникові поліції або інших правоохоронних органів буде легко перевірити законність придбання деревець з лісових плантацій і виявити, чи не прибула ця ялинка з екологічно небезпечної Чорнобильської зони.

На підприємстві створено рейдові бригади з залученням працівників поліції для охорони хвойних насаджень від незаконного вирубування. Тому керівництво лісгоспу завчасно просить мешканців району і приїжджих не займатися браконьєрством, адже на порушників буде складений адміністративний протокол та стягнуто штраф, за шкоду, завдану лісогосподарському підприємству. До речі, він може сягати значних розмірів. Так, наприклад, штраф за незаконно зрубану ялинку, діаметром в нижньому зрізі до десяти сантиметрів та в залежності від її висоти, складає 170 гривень. А згідно з законодавством розмір штрафу за незаконне вирубування хвойних насаджень за місяць до нового року та два тижні після нового року стягується в трикратному розмірі. А це близько355 гривень, тоді як однометрова новорічна ялинка, придбана легальним шляхом, в середньому коштуватиме 60 гривень.

.Прес-служба   ДП «Старокостянтинівське лісове господарство»

%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be1 %d1%84%d0%be%d1%82%d0%be-2

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>