При Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства запрацював новий склад громадської ради

До цього тимчасового консультативно-дорадчого  органу, утвореного для сприяння громадськості у формуванні та реалізації державної політики, увійшли авторитетні на Хмельниччині люди. На установчих зборах  було визначено та затверджено кількісний та персональний склад громадської ради. Члени ради представляють громадські організації, спілки, асоціації, фонди, засоби масової інформації. А очолив раду представник громадського об’єднання «Миротворець» Олександр Жубржицький.

На засіданні обговорено важливі питання щодо відновлення лісів, поліпшення екологічної безпеки, громадського контролю та взаємодії з громадами. Серед основних завдань новоствореного  формування також є  здійснення організації консультацій з громадськістю, донесення інформації до органів влади про пропозиції інститутів громадянського суспільства щодо вирішення питань, які мають важливе суспільне значення.

   -Ми націлені на плідну співпрацю з громадською радою й сподіваємося, що вона стане надійним і конструктивним посередником між лісівниками та громадськістю, – зазначив начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко.

  На засіданні досягнуто домовленості, що вся інформація про роботу громадської ради буде публікуватися на веб-сайті «Ліси Хмельниччини».

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG_0019 IMG_0004 IMG_0005 IMG_0006 IMG_0007 IMG_0011 IMG_0013 IMG_0015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*