ПРОАНАЛІЗУВАЛИ РОБОТУ, ВИЗНАЧИЛИ ПРІОРИТЕТИ

Під керівництвом директора ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» Івана Кирилюка  проведено  технічну раду.  На засіданні розглянули низку питань, які забезпечують стабільну роботу  підприємства. Так, проаналізовано виконання виробничої програми за  2016 рік і  за січень поточного року та перспективи виробництва на найближчу перспективу. Велася предметна розмова про реалізацію продукції й розширення регіонів її збуту, про цінову політику.

Також велика увага була приділена   веденню лісового господарства, зокрема, догляду за молодняками, створенню теплиць з вирощування модрини та декоративного посадкового матеріалу (Вишнівчицьке, Сатанівське, Віньковецьке лісництва). Мова також велася про будівництво лісових автомобільних доріг, про стан охорони праці на підприємстві.

З винесених на обговорення питань  доповіли головні спеціалісти, спеціалісти, лісничі, керівники структурних підрозділів лісгоспу. Директор підприємства І.І.Кирилюк  подякував підрозділам за злагоджену роботу, яка забезпечила виконання всіх планових показників. Він зазначив, що питання охорони праці на виробництві – це питання номер один для кожного з нас. Іван Іванович також наголосив на необхідності подальшого чіткого виконання всіх договірних зобов`язань перед споживачами та  додержання  трудової дисципліни.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*